آموزشگاه موسیقی فرناد

موسیقی برای همه بهترین است!

تجربه لذت موسیقی

ما که هستیم

آموزشگاه فرناد توسط دکتر آریا باستانی نژاد، دارنده دکترای تخصصی آموزش موسیقی از ملبورن استرالیا و سابقه طولانیِ تدریس در دانشکده های موسیقی ایران، اروپا و استرالیا و سوابق اجرایی (کنسرت) و پژوهشی گسترده در مقیاس جهانی، و پست های مدیریتی و سرپرستی در سازمان ها، دانشگاه هنر، انجمن های موسیقی استان های تهران و البرز، در سال 1397 تاسیس شد. در میان انبوه آموزشگاه های موسیقی هدف از تاسیس فرناد تاکید بر آموزش موسیقیِ مبتنی بر متد زولتان کودای و ارکانِ سوادِ موسیقی شامل خواندن، نوشتن و تفکر موسیقی و با تمرکز ویژه به سنین سه تا هفت سال می باشد.

با توجه به سوابق بنیانگذار فرناد و حساسیت های وی در عرصه آموزش موسیقی، فرناد  همواره می کوشد تا با بهره مندی از ارتباطات وسیع و موثر بین المللی همواره راه گشای نخبگان موسیقی و خانواده هایی باشد که آموزش اصولی موسیقی از سنین کم همواره یکی از دغدغه های اصلی آنان می باشد.

تاریخچه آموزشگاه

بدنبال بازگشت دکتر باستانی نژاد از استرالیا به ایران، آموزشگاه موسیقی فرناد از سال 1397 در مهرشهر کرج تاسیس شده است اما به دلیل تجارب گسترده مدیریت و مشاوران آموزشی رشدی بسیار سریع در این مدت داشته است. به دلیل برخورد علمی با فرایند آموزش و ارتباطات اجتماعی، آموزشگاه موفق شده است تا روابط و گسترده کاری و آموزشی با بخش های مختلف خصوصی و برون مرزی و خانواده ها برقرار نماید. آموزشگاه موسیقی فرناد با بهره گیری از همه این موارد آماده است تا ثابت نماید که کارآمدترین برنامه های آموزش موسیقی را برای هنرجویان تهیه و آماده اجرا نموده است. 

رویکرد ما

رویکردها و شیوه های آموزشی کاملا منطبق بر استاندارد های آموزشی دانشگاه های ممتاز دنیا از جمله دانشگاه های  ام د و در اتریش و کارنگی ملون در آمریکا می باشد. حضور مستمر اساتید و مشاوران آموزشی بین المللی و برگزاری مداوم مستر کورس های حضوری و آنلاین در فرناد گواهی بر این ادعاست.

مهارت های شنیداری (سلفژ-دیکته-وزن خوانی)، دشیفراژ (یکباره خوانی/یکباره نوازی)، آوازخوانی گروهی کودکان و بزرگسالان ، بازی های آوازی برای کودکان، رفع مشکلات فیزیکی نوازندگان ز طریق سیستم های بدنی-روانی درمانی مانند الکساندر تکنیک و متد فلدنکرایز، برگزاری مسترکورس و امتحانات آماده سازی هنرجویان برای کنکور های نوازندگی خارجی و بورسیه نوازندگان نخبه به دانشگاه های معتبر اروپایی و بطور ویژه دانشگاه ام-د-و اتریش از نتایج ارزنده شیوه هایِ آموزشیِ تیم متخصص فرناد می باشد.

پیشرفت ما در
2 سال اخیر

دستاوردها
فارق التحصیلان 84%
دوره های موفق 10%
افزایش محبوبیت70%

ایونت های موسیقی

ایونت ها را ببینید

موسیقی ملل

نوازندگان ما با تجربه ای شگفت انگیز و جذابیت های فراموش نشدنی خود را با عجیب و غریب موسیقی جالبی ارائه می دهند.

تاریخچه پیانو

آیا به پیانو علاقه مندید؟ سپس یک کلاس عملی که توسط بعضی از بهترین پیانیست ها در جهان آموزش داده شده است، پیوست.

یک شب موسیقی کلاسیک

آیا شما تحسین فردریک شوپن یا آنتونیو ویولدوی هستید؟ سپس این کنسرت درست خواهد شد تا کوچه شما! شب پر از الهام.

تاریخچه ساکسیفون

آیا شمابه ساکسیفون علاقه مندید؟پس در کلاس تئوری ما شرکت کنید تا بیشتر درمورد مبدأ و تاریخچه ابزار یاد بگیرید

زندگی دانشگاهی

گالری ما
  • ایونت های موسیقی
  • ایونت های موسیقی
  • ایونت های موسیقی
  • ایونت های موسیقی